23HDMI/VGA/AV/USB Girişi ve Dijital İşaret için 350cd/m2 Parlaklıklı 1 inçlik LCD Reklam Ekranı
Ürün ayrıntıları:
| Place of Origin: | Shenzhen |
| Marka adı: | Shareme |
| Sertifika: | CE,rohs |
| Model numarası: | Shm-y236 |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Minimum Order Quantity: | 1 |
|---|---|
| Fiyat: | 500$-800$ |
| Packaging Details: | wooden box |
| Delivery Time: | 7-10days |
| Payment Terms: | TT |
| Supply Ability: | 10000 |
|
Detay Bilgi |
|||
| Giriş arayüzü: | HDMI/VGA/AV/USB | Ekran Boyutu: | 23,1 inç |
|---|---|---|---|
| Ses çıkışı: | 2x5W | Tepki Süresi: | 6ms |
| Ekran çözünürlüğü: | 1920x360 | Malzeme: | Metal |
| Depolama sıcaklığı: | -30°C~70°C | ||
| Vurgulamak: | Circular Screen Advertising Display,HDMI Circular Advertising Display,23.1 Inch Circular Advertising Display |
||
Ürün Açıklaması
Dairesel ekran reklam ekranı
23HDMI/VGA/AV/USB Giriş Arayüzü ile 1 inçlik ekran
Ürün Genel Görünümü
LCD Reklam Ekranı, olağanüstü görsel performansı ve çok yönlülüğü ile izleyicileri büyütmek için tasarlanmış bir ticari işaretleme çözümüdür.Bu profesyonel ekran, çeşitli ortamlarda ticari dijital işaretleme uygulamalarının taleplerine dayanır..
Temel Özellikler
- İyi aydınlatılmış alanlarda net görünürlük için yüksek parlaklık 350cd/m2
- Geniş çalışma sıcaklık aralığı: -20°C - 60°C
- Sade içerik oynatımı için hızlı 6ms yanıt süresi
- Ticari kullanım için dayanıklı metal yapılar
- Multimedya sunumları için 2x5W ses çıkışı
- Evrensel güç kaynağı: 110-240V
Teknik özellikler
| Girdi Arayüzü | HDMI/VGA/AV/USB |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110-240V |
| Görme açısı | 178° |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x360 |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Malzeme | Metal |
| Ses çıkışı | 2x5W |
| Depolama sıcaklığı | -30°C~70°C |
| Yanıt Zamanı | 6ms |
| Parlaklık | 350 cd/m2 |
Başvurular
Shareme SHM-S23 LCD Reklam Ekranı, perakende alanları, kurumsal ortamlar, fuarlar ve kamu mekanları dahil olmak üzere çeşitli ticari ortamlar için tasarlanmıştır.178° bakış açısı ve yüksek parlaklığı, birden fazla perspektiften optimal görünürlük sağlar, reklam, promosyon, ürün bilgileri ve marka mesajları için idealdir.
Kişiselleştirme Seçenekleri
Marka:Shareme
Kaynağı:Shenzhen
Sertifikalar:CE, RoHS
En az sipariş:1 birim
Paketleme:Ahşap kutu
Teslimat süresi:7-10 gün
Tedarik Kapasitesi:10,000 birim
Kaynağı:Shenzhen
Sertifikalar:CE, RoHS
En az sipariş:1 birim
Paketleme:Ahşap kutu
Teslimat süresi:7-10 gün
Tedarik Kapasitesi:10,000 birim
Sıkça Sorulan Sorular
LCD Reklam Ekranının markası nedir?
Marka adı Shareme.
LCD Reklam Ekranının hangi sertifikaları var?
LCD Reklam Ekranı CE ve RoHS sertifikalı.
LCD Reklam Ekranı için minimum sipariş miktarı nedir?
Minimum sipariş miktarı 1 ünitedir.
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum




