43 Inç Duvar Montajlı Dokunmatik Ekran 128GB SSD Depolama ve Kapasitif Dokunmatik Ekranlı Dijital Kiosk
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | Shareme |
| Sertifika: | CE,ROHS |
| Model numarası: | SHM-BGCM43 |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 |
|---|---|
| Fiyat: | 1000$ |
| Ambalaj bilgileri: | karton kutular |
| Teslim süresi: | 18-20 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union |
| Yetenek temini: | 10000 |
|
Detay Bilgi |
|||
| Ses: | dahili hoparlörler | Kamera.: | 2MP |
|---|---|---|---|
| Renk: | Siyah | Bağlantı: | Wi-Fi, Bluetooth, USB |
| Ekran çözünürlüğü: | 1920x1080 | Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
| Montaj Seçenekleri: | Duvar Montajı, Stand | İşletim Sistemi: | Windows 10 |
| Güç kaynağı: | AC adaptörü | Veri deposu: | 4 cigabayt |
| Ekran boyutu: | 15 inç | Güvenlik: | Parmak izi tarayıcısı |
| Yazılım: | Kiosk Yazılımı | Depolama: | 128GB SSD |
| Dokunmatik Ekran Teknolojisi: | kapasitif | ||
| Vurgulamak: | Kapasitif dokunmatik ekran dijital kiosk,Dokunmatik Ekran Dijital Kiosk Duvar Montajlı,128GB 43 Inç Dokunmatik Ekran Kiosk |
||
Ürün Açıklaması
43 inç Kapasitatif Dokunmatik Ekran Dijital Kiosk
Profesyonel 43 inçlik duvara monte edilmiş dokunmatik ekranlı dijital kiosk, 128GB SSD depolama ile gelişmiş kapasitif dokunmatik ekran teknolojisi ile iç mekan dijital işaretleme uygulamaları için ideal.
Ürün Özellikleri
| Model Numarası | SHM-BGCM43 |
| Ekran Tipi | TFT |
| Uygulama | İçeride |
| Görme açısı | 178°/178° |
| Pixel Pitch | 0.08275×0.24825 mm (H×V) |
| Kontrast oranı | 1200:1 |
| Parlaklık | 450 NITS |
| Yanıt Zamanı | 7ms |
| Giriş Voltajı | 100-240V |
| İşletim Sistemi | Android 7.1 / Android 5.1 |
| İşlemci | RK3188 |
| Hafıza | 1GB RAM, 8GB ROM |
| Ağ Bağlantısı | Wifi / LAN / 3G / 4G (Farklı) |
| Video Biçimleri | MPG, MPG-1, MPG-2, MPG-4, AVI, WMV, RM, RMVB |
| OSD dili | Çok dilli destek |
| Panel Markaları | Samsung, LG |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet | Online Destek |
Sıkça Sorulan Sorular
Üreticiniz mi yoksa ticaret şirketi misiniz?
Biz LCD ekran üretiminde uzmanlaşmış bir üretici yıllardır.
Fabrikanız kalite kontrolünü nasıl halleder?
Kalite önceliğimizdir. Her detaya odaklanarak baştan sona kapsamlı kalite kontrolünü uyguluyoruz. Fabrikamız ISO9001, CE ve RoHS sertifikalıdır.
Teslimat süreniz nedir?
Teslimat genellikle sipariş boyutuna ve miktarına bağlı olarak 3-15 iş günü içinde tamamlanır.
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum




